Search This Blog

About me (A.K.A-"Yafutoo")

My photo
ISRAEL, Israel
בוגרת "שנקר" במגמה לעיצוב אופנה. מאפרת משנת 97', מתוכן ארבע שנים בחברת "מאק". כיום פרילאנסרית בתחום האופנה והביוטי, ניהלה במשך כשלוש שנים את פורום איפור וציור גוף ב"תפוז" ומשמשת ככתבת עצמאית בפורטל הלייף-סטייל האינטרנטי של "הארץ"-"אונלייף" ובעיתון "גו סטייל". מכורה קשות לבלולה, הבת שלה, ל"הלו-קיטי" ולנעליים-רצוי של "פראדה" ו"מיו-מיו", אקססוריז מטורפים, בגדים מיוחדים וכמעט כל דבר שקשור לאופנה ולסטיילינג.

Thursday, June 20, 2013

מעורב יפותואי

רבלון-השקת קו המוצרים העמידים


כוכבי הקולקציה העמידה של רבלון-במרכז, האייליינר ג'ל המעוצב והמסקרן

בשבוע שעבר הוזמנתי להשקת ליין המוצרים העמידים המורחב של חברת "רבלון". 
על מלאכת הדגמות האיפור היו אמונות ידיה של עינת דן, מאפרת סופר-מוכשרת, אשר בשנים האחרונות ביססה את מעמדה כמאפרת מן השורה הראשונה בתחום הפקות האופנה וציורי הגוף באירופה-ראשית במילאנו וכעת בברלין, מקום מושבה הנוכחי.
ליין המוצרים העמידים החדש כולל את המייקאפ הוותיק "קולורסטיי" בגרסה חדשה ומבורכת בעלת משאבה (שהיתה כ-ה מתבקשת מהמוצר הוותיק), כשיחד אליו לקולקציה חברו אייליינר עמיד בעיצוב חדשני (בו טרם התנסתי-מבטיחה עדכון), מסקרה עמידה וכמובן ליין השפתונים העמידים והדו-צדדיים המוכרים והטובים.
במסיבת העיתונאים אליה אני הוזמנתי הדגימה עינת איפור ערב תוך שימוש במוצרים ורק בארוע המאפרים שנערך מיד לאחר מכן, נתנה דרור ליכולותיה המופלאות כאמנית ציורי גוף.
אני תוהה, אם לא היה טעם לאפשר לה להתפרע גם בהדגמה הראשונה ולאפשר לאנשים שאינם אנשי מקצוע מהתחום להנות מהכשרון הנהדר שלה, במקום לתת לה לעשות שיווק מסחרי פרופר שאולי קצת פחות דיבר בשפה שלה. הפער בין שתי ההדגמות היה גדול למדי וחבל, שכן ההדגמה השניה היתה יכולה בהחלט לשרת את האינטרסים השיווקיים של המוצרים לא פחות, לעניות דעתי.


מימין: הדגמת איפור הערב, משמאל: יצירת איפור הגוף הקסומה (שצילמה מיכל בר-טוב)
את העבודות הנהדרות של עינת אתם יכולים לראות כאן, מובטחת לכם הנאה צרופה!

פינה חדשה-FOTD

כי זה היה מתבקש כבר-לא?
מדי פעם אצלם ואעלה עבורכם את מראות האיפור איתם הלכתי להשקות והדגמות האיפור השונות. תרגישו חופשי לשאול שאלות, אם לא פירטתי מספיק לגבי המוצרים ובכלל, לתת פידבקים-כמו שאתם יודעים.
מעבר לכך, לעדכונים שוטפים על מראות איפור עצמיים שאני עושה, אתם יותר ממוזמנים לבדוק את הפרופיל שלי ב-PREEN.ME או לעקוב אחרי באינסטגרם.

FOTD-השקת ליין מוצרים עמידים ברבלון

עיניים:

צללית עמידה בסטיק של "בובי בראון"-"BARK"
"אינטואיטיב ליינר" של "בורז'ואה" בשחור
"היי אימפקט"-מסקרה עמידה של "קליניק" בשחור

שפתיים: 

ליפסטיין בטוש של "סמאשבוקס"-"GUAVA"
עפרון שפתיים מספר 28# של "פופה"
גלוס מספר 38# של "שאנל"-"ELECTRIC"

גלאם בגן-גורו


*כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי.
*חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים. *מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך.
*בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור המפורט הזה , ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדבר.
עם השקת מיזם ה"גלוסיבוקס" (אותו סיקרתי לפני כשנה וחצי, בהגיעו לארץ)-היה ברור כשמש שמיזמים דומים יצוצו להם כקונקורנציות. ואמנם, טוב עשו עסקית משקיעי יוזמת "גלאם גורו" (שהושקה בתחילת השנה), כשחיכו לפחות כשנה, בכדי ללמוד עסקית את לקחי ההרפתקה החדשנית של דן מנו.
ע"ס ההתנהלות הבעייתית של מיזם ה"גלוסיבוקס", אין ספק שניתן להוגי יוזמת "גלאם גורו" חומר רב מאד למחשבה וכולי תקווה שהם יישמו אותו. על פניו, ניכר כי לפחות בעניין שירות הלקוחות הם הפנימו את כל הקשור לענייני ניהול שירות לקוחות וטיפול בבעיות במדיה החברתית, ונוכחותם בפייסבוק, כמו גם הטמעת ושיווק המיזם בשוק של הרשתות החברתיות-ניכרים בהחלט.

מה דומה?

*ממש כמו "גלוסיבוקס", גם "גלאם גורו" הוא מיזם של קופסת "הפתעות" המכילה 5 מוצרים בתמהילים שונים.
*העלות פר קופסא, דומה למדי לסכום המשולם בעבור קופסת ה"גלוסיבוקס" והיא עומדת כעת על 65 ₪.
*הרכישות נעשות דרך אתר מקוון הנותן שירות של החל מרכישת קופסא בודדה ועד לרכישת מוצרים בגודל מלא, ללקוחות שהתנסו ומרוצות. מהצצה באתר הוא עושה רושם כאסתטי מאד, נוח וידידותי למשתמשת ומעוצב באופן ברור ונהיר.
*גם כאן ניתן לצבור נקודות יופי ולקבל הטבות במהלך הדרך.
*המנוי איננו מנוי מתחדש ואינו דורש התחייבות לטווח ארוך מצד הלקוחה.

דומה-דומה, אבל שונה; קופסת ה"גלאם גורו" שקיבלתי להתנסות

מה שונה?

*נקל לשים לב כי הלקח הראשון שהופנם הוא דיוק ההתנסחות לגבי תמהיל הקופסה ותכולתה. כך, ע"פ עלון היח"צ:
"הגלאם גורו הינה קהילה לצרכניות נבונות, המשלבת לראשונה בישראל, בין קופסת יופי מהודרת ובה מוצרי טיפוח ויופי שונים להתנסותך, חנות מקוונת לרכישת מוצרי טיפוח, יופי ולייף סטייל ועולם מלא של תוכן מעניין.
החברות בשירות הגלאם גורו ממלאות פרופיל יופי אישי, רוכשת "קופסת גלאם גורו", ומקבלות קופסת הפתעה בהתאם לפרופיל היופי. הקופסה מכילה לפחות חמישה מוצרים בגודל "טראבל סייז" ומוצר בגודל מלא של הטרנדים החמים בעולם היופי. המוצרים מתחלפים מדי חודש והם כוללים מוצרי איפור, טיפוח, שיער ואקססוריז ממיטב חברות הקוסמטיקה בארץ ובעולם".
*דבר נוסף ועקרוני במהותו, הוא תדירות הנפקת הקופסא. אם ב"גלוסיבוקס" מתחייבים מפורשות על שיווק חד-חודשי (ועל כך גם רבו התלונות בשל חוסר העמידה בזמני ההפצה), הרי שכאן, למעט מבעלון היח"צ התדירות קצת עמומה שאני משערת שנובעת מן הסתם בשל ענייני אדמיניסטרציה שמושפעים מקשרי השת"פ של החברות המשתתפות במיזם.
*על פניו, תמהיל המוצרים עושה רושם כיוקרתי יותר וכולל מותגים כמו "אורלי" ו"סיאטה" (לקים), "ארדל" (ריסים ונלוויהם), "אנטונים" (מברשות איפור נפלאות אותן סיקרתי בהרחבה כאן), "פופה" (מוצרי איפור) ועוד.

הקופסה אותה אני קיבלתי להתרשמות, הינה קופסת האביב והשלישית במהדורה והיא נקראה "GLAM PRIMAVERA". לשמחתי קיבלתי להתרשמות את כל האופציות שהקופסא הכילה.
גם כאן, אותי כמאפרת, השירות איננו משמש-אבל אני בהחלט חושבת שמישהי שאיננה מקצועית ומעוניינת להתנסות בשירות שיחשוף אותה קצת למוצרי יופי בוורסיות שונות למטרת הכרות והתרשמות נקודיות וראשוניות-בהחלט תמצא בשירות את מבוקשה.

הבוטום ליין

לדעתי, ומתוך נסיון של הקופסאות בשני המיזמים, נכון להיום-קופסאת ה"גלאם גורו" מנצחת בהפרש ניכר, אם כי אסור להתכחש לעובדה שהם ניצלו את המומנטום והתגלחו על הזקן של "גלוסיבוקס", על תחלואיה, כמיזם חדשני בארץ.
ימים יגידו האם עתיד המיזם הזה להתרומם בארץ בהצלחת יתר, יותר מקודמו.

תם ונשלם להיום,
להשתמע נקסט טיים!

כתבו אלי
הצטרפו לעמוד המקצועי שלי

milkysmile

2 comments:

 1. רבלון זה מותג שהולך איתי מאז הילדות. קלאסי, איכותי ויציב - את הקולורסטיי גיליתי רק בשנים האחרונות.

  גם גלוסיבוקס למדו לקחים מכל הבאזז השלילי שהיה סביבים ולדעתי שיפרו והשתפרו

  ReplyDelete
  Replies
  1. כשהייתי טינאייג'רית, דודה שלי היתה דיילת של "רבלון" ושל "אולטימה" (זוכרת?), אז היו לי המון דברים שלהם שאני זוכרת לטובה...
   לגבי גלוסיבוקס, אין לי שמץ-התנסתי בשתי קופסאו שלהם ומיציתי את העניין. מיותר לגמרי עבורי

   Delete