Search This Blog

About me (A.K.A-"Yafutoo")

My photo
ISRAEL, Israel
בוגרת "שנקר" במגמה לעיצוב אופנה. מאפרת משנת 97', מתוכן ארבע שנים בחברת "מאק". כיום פרילאנסרית בתחום האופנה והביוטי, ניהלה במשך כשלוש שנים את פורום איפור וציור גוף ב"תפוז" ומשמשת ככתבת עצמאית בפורטל הלייף-סטייל האינטרנטי של "הארץ"-"אונלייף" ובעיתון "גו סטייל". מכורה קשות לבלולה, הבת שלה, ל"הלו-קיטי" ולנעליים-רצוי של "פראדה" ו"מיו-מיו", אקססוריז מטורפים, בגדים מיוחדים וכמעט כל דבר שקשור לאופנה ולסטיילינג.

Thursday, August 8, 2013

על הסכין-פוסט מורחב 15#


*כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי.
*חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים.
*מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך.
*בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור המפורט הזה , ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדעת.

"Hypnose Star" by Alber Elbaz"-"LANCOME"

אלבר אלבז ל"לנקום"-צבעוניות מקושקשת

רוח השת"פים המנשבת בשנים האחרונות בין מותגי קוסמטיקה יוקרתיים לבין מעצבי אופנה ממשיכה לחולל הוריקנים חדשניים על מדפי הפארמים.
האחרון שבהם הוא שת"פ צבעוני להפליא בין חברת "לנקום" למעצב האופנה האגדי אלבר אלבז שהניב סדרה של ארבעה מוצרים מעוצבים בשירבוטי לבבות, כוכבים ועיגולים: שתי מסקרות ("היפנוז סטאר" ו"דול אייז"), צלליות בודדות נבחרות ופלטות צלליות-כולן במהדורה מוגבלת.
במיוחד להשקת הקולקציה בארץ נחנך מתחם נודד בשם "Hypnose Show" שיטייל בין הקניונים ובו יציעו מאפרי החברה ללקוחות שירותי איפור וצילום מיוחדים בחינם, תוך קידום הקולקציה ושימוש במוצרים.
המחירים-בהחלט לא זולים: לדוגמא, מסקרות-188 ש"ח/פלטת צלליות-353 ש"ח, ללא הנחות מותג.
לאספנים כפייתיים בלבד ולכאלה שלא מפריע להם שחברת "לנקום" שייכת לתאגיד "לוריאל" שעדיין נמצא ברשימות השחורות של PETA.

הלוק שיצרתי בהשראת הקולקציה...

"Long-Wear Cream Shadow Stick"-"B0BBI BROWN"

צללית שמגיעה בסטיק מכני, עבה ומסתובב ואחת הטובות שהתנסיתי בהן מאז ומעולם-אמנם חדשה למדי בשוק, אך לטעמי עקפה את חברותיה המתחרות בסיבוב; קלה מאד לתפעול, מיטשטשת נפלא ובעלת רווית פיגמנט עשירה במיוחד. לא קרסה לתוך קפל העין, גם לא אחרי פרזנטציה ארוכה של ארבע שעות ביום אובר-מהביל בת"א, שנ"צ חזירית של שעתיים ויציאה הוללת בשעות הערב המאד מאוחרות. בכל אלו עמדה בנונשלנטיות מרשימה מבלי להראות סימני דהייה או עייפות כלשהם; מחירה 145 ₪ לפני הנחת מאפר, בחנויות המותג בלבדוואו אחד גדול למעט חסרון הארי-השתייכות המותג לתאגיד "אסתי לאודר" שחזר לרשימות השחורות של PETA.
.


נבחנית ונהדרת!-צללית הסטיק בגוון "BARK" של "בובי בראון"


לא נוזלי, אז מה?-ה-BB CREAM המוצק של "מאק"
"Prep and Prime Beauty Balm Compact"-"MAC"

לאחרונה בקשו ממני לסקור מוצרי BB של חברות פארם שונות, אותם ביקרתי בטור המושקע הזה. בין היתר קיבלתי לסקירה גם BB שונים אחרים של חברות מקצועיות, כמו זה של מאק.ל"מאק" יש שני סוגי BB, האחד נוזלי בטיובה והשני קרמי. אני קיבלתי את זה שבקרם.
ראשית, אני מתוודה שיש לי אנטי לא ברור כנגד מייקאפים בקומפקט. אינני אוהבת להשתמש במייקאפים מוצקים-לא על עצמי ולא על מאופרות שלי, כך שהיתה לי סוג של דעה קדומה טרום ההתנסות.
כיוון שהמוצר קרמי הוא מגיע, כאמור, בקופסת קומפקט עם ספוגית ייעודית; למרבה הפתעתי, מצאתי את מרקמו קליל למדי ואת הגימור שלו קטיפתי,אינו מורגש על גבי העור ומלחלח אותו היטב לאורך זמן. נהנתי מאד לעבד אותו עם מברשת מייקאפ שטוחה (כמו ה-190 של מאק), מה שנתן הנחה טבעית וכמעט בלתי נראית שלו-כפי שאני אוהבת; הוא עמיד באופן מפתיע והחזיק איפור מלא על פני הפנים לאורך שעות ארוכות, גם ללא פידור.
165 ש"ח לאריזת קומפקט, לפני הנחת מאפר, בחנויות הרשת בלבד.
גם כאן רבים היתרונות, אבל החסרון המהותי עומד בעינו-גם "מאק" שייכת לתאגיד "אסתי לאודר" שחזר, כפי שציינתי לעיל, לרשימות הלא מחמיאות של PETA.
לשיקולכם המוסרי..."Fall Style Eye Shadow Palette"-"GA-DE"

"ג'ייד" הוא מותג ישראלי שאינני מרבה לסקור כאן. לא התחברתי כמעט אף פעם למוצרי החברה, אף על פי שניכר כי הם משקיעים בשנים האחרונות מאמצים גדולים במיתוג מחודש-האריזות שונו, הלוקים עכשוויים יותר והם מקפידים להנפיק מוצרים עם נגיעות קטנות של טרנדים.
קיבלתי לבקורת חלק ממראה הסתיו של החברה-הכולל פלטת צלליות, מסקרה, שפתון וגלוס. פלטות גדולות של צלליות מעולם לא היו כוס התה שלי-הן תמיד שכבו אצלי בארון האיפור כאבן שאין לה הופכין. מאז שהפכתי את חובבנות האיפור למקצוע לפני עשור וחצי, גיליתי שאני מעדיפה ליצור בעצמי את השילובים הנכונים בעבורי ובעבור התיק המקצועי שלי ולא לקנות כאלו מן המוכן. אבל אני חייבת להודות שהפלטה הזו היא משהו אחר לגמרי...יש לנו "NAKED" משלנו-מימין, איפור העיניים הסופי, במרכז, הפלטה כפי שצוןמה על ידי, משמאל מראה הסתיו ע"פ עלון היח"צ

אני מהמרת שההיסטריה העולמית בעקבות טרנד פלטות ה-"NAKED" הידועות והסופר-פופולאריות של חברת "Urban Decay" היא שהביאה את "ג'ייד" לקחת צעד שיווקי נבון, לרכוב על הגל הזה ולהנפיק פלטת צלליות בקשת צבעים נייטראלים מאד שימושיים ובכמה גימורים. למעט מברשת הספוג המיותרת לגמרי מצאתי את הפלטה הזו נהדרת לאיפור יומיומי.
המארז מכיל 18 צלליות אם כי איננו עצום במימדיו; ריכוז הפיגמנט מעולה, הצלליות רכות כחמאה (גם הבודדות שבמרקם מאט) ונמשחות על גבי העפעף נהדר! יש להן קצת "פול אאוט" של נצנצים, אבל אם מניחים אותן היטב במברשת הנחה ורק אז מטשטשים-ממזערים את התופעה בהצלחה ניכרת; הוסיפו לכך את עובדת היות המותג ישראלי, את המחיר הסביר לחלוטין והשווה לכל כיס (179.90 ש"ח לפני הנחות, כשלמותג תמיד יש הנחות ומבצעים שווים) ואת עובדת הבונוס, כי הם אינם עושים ניסויים בבע"ח (ע"פ הרשימה הישראלית של "לא קונה בלי ארנב")-וקיבלתן תמורה טוטאלית להשקעה שלכן בה.

את הלוק הזה יצרתי אך ורק בעזרת הצלליות הללו (חלק מהן אף הרטבתי בזהירות) ואתן מוזמנות לעקוב וליצור אותו כפי שהדגמתי לכן כאן, שלב אחרי שלב (לטיוטוריאל המפורט, אתם מוזמנים לגשת לפרופיל שלי ב-"PREEN.ME")...משמאל לימין, מלמעלה למטה-הלוק שיצרתי בעזרת הפלטה


זהו להיום יקיריי,
אוטוטו דברים מלהיבים לא פחות-גם בפלטפורמות חדשות...
(הינט, הינט)
בקרו אותי בעמוד המקצועי שלי
כתבו לי: yaelmakeup09@gmail.com

milkysmile

No comments:

Post a Comment