Search This Blog

About me (A.K.A-"Yafutoo")

My photo
ISRAEL, Israel
בוגרת "שנקר" במגמה לעיצוב אופנה. מאפרת משנת 97', מתוכן ארבע שנים בחברת "מאק". כיום פרילאנסרית בתחום האופנה והביוטי, ניהלה במשך כשלוש שנים את פורום איפור וציור גוף ב"תפוז" ומשמשת ככתבת עצמאית בפורטל הלייף-סטייל האינטרנטי של "הארץ"-"אונלייף" ובעיתון "גו סטייל". מכורה קשות לבלולה, הבת שלה, ל"הלו-קיטי" ולנעליים-רצוי של "פראדה" ו"מיו-מיו", אקססוריז מטורפים, בגדים מיוחדים וכמעט כל דבר שקשור לאופנה ולסטיילינג.

Tuesday, April 18, 2017

פוסט על הסכין #28-ביקורת מוצרים מורחבת

חורף. החזירו לי את החורף!

"כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי.
*חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים. *מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך.
*בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור המפורט הזה , ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדעת"

גולדן רוז - כולם כבר מכירים
על מותג Golden Rose מרבית חובבות האיפור כבר שמעו זה מכבר. הקמפיין האגרסיבי להחדרתו לארץ הצליח בצורה מעוררת השתאות, שזה לא מעט בעבור מותג עממי שמקורו בטורקיה וכמעט ואינו ידוע בשוק האיפור הבינ"ל.
לאחר פחות משנה, כשבאמתחת הרשת כבר כארבע חנויות עצמאיות ותכנון ללא מעט עתידיות -בפרישה ארצית, ניתן לומר בוודאות כי נישת חברות האיפור הנופלות תחת הגדרת
Mass-Market Low-cost מחוץ לסניפי הפארמים מתחילה להתבסס גם אצלנו. הסנונית הראשונה לכך, להזכירכם, היתה חברת פלורמר (שאף היא מיובאת מטורקיה ועל מוצריה תוכלו לקרוא בהרחבה גם כאן), וזה לא מכבר שמענו גם על הגעתה של קיקו בהמשך.
לאחר שקיבלתי מיח"צ החברה ממבחר מוצריה על מנת לדגום ולהתנסות, ולאחר שהצלחתי לגבש דעה עליהם, אני חולקת איתכם כאן את הגיגי בנושא.12 הגוונים הקיימים (מתוך עמוד הפייסבוק הישראלי)

LongStay - Liquid Matte Lipstick שפתון נוזלי במרקם מאט
הידוע מכולם הוא כמובן שפתון המאט הנוזלי העמיד, המתיימר לתת בראש לדומיו בשוק.
השפתון הנוזלי של החברה מגיע במנעד של 12 גוונים (ועוד תשעה נוספים שיצטרפו למגוון, בדרך לכאן), במיכל כשל גלוס והינו בעל אפליקטור ספוגיתי. הוא ניחן בניחוח עדין ונעים למדי שאיננו אונס את סינפסות האף בניחוח תעשייתי האופייני לחלק מהמותגים המתחרים. המריחה קלה יחסית אם כי מצאתי את הפורמולה רכה ונוזלית מדי לטעמי, משהו שלי אישית היה קשה יותר לעבוד ולעבד אותו. גם העמידות לא היתה אחידה והשתנתה בין גוון לגוון. כך לדוגמא הגוון האדום (מספר 09) דהה וירד מהשפתיים באופן מאד לא מחמיא לאחר פרק זמן קצר מדי שכלל אך ורק שתיה ואילץ אותי להשיג במהרה מגבון ולהסיר אותו לחלוטין. הגוון הכהה יותר, מספר 12 (בורדו עמוק, שגם מצא חן בעיני יותר מכולם), הפתיע בעמידותו ונשא בגאון ארוע שלם שכלל אוכל ושתיה ואף דהה באופן מינימלי ולגיטימי, בעיקר בזויות הפה.עוד תשעה גוונים בדרך לכאן (מתוך אינסטגרם גולדן רוז טורקיה)

לסיכומו של עניין, מוצר סבבה לגמרי, שבהחלט מצדיק את שווי תמורתו מבחינת ביצועים, אם תקחו לתשומת ליבכם כי מדובר בעמידות אינדבידואלית העלולה להשתנות מלקוחה ללקוחה (בדומה לשאר המוצרים העמידים הקיימים בשוק).
50 ש"ח סבירים בהחלט למוצר המכיל 5.5ml.  


שימר בסטיק בשני גוונים (מתוך עמוד הפייסבוק הישראלי)
Shimmer Stick
המוצר השני שנהנתי להשתמש בו היה סטיק ההארה המוצק.
למעשה מדובר בשימר קרמי המגיע במיכל מסתובב ונותן הברקה עדינה בגוון של פנינה לעור. ההנחה קלילה לביצוע, כשל מייקאפ מוצק בסטיק. טקסטורלית, הוא נטמע אל העור באופן מצויין והגימור שלו מדוייק להפליא – מבריק דיו על מנת להאיר את נקודות הפנים הגבוהות באפקט הנראה לעין מחד, אבל מתאים בהחלט גם לאיפורי יום עדינים - מאידך. אני אוהבת להשתמש בו כבסיס קרמי להארות מוצקות בפודרה מבריקה ואת ייעודו לכך הוא שירת בצורה מושלמת. למותר לציין כי לעור בוגר יותר מומלץ להשתמש בסטיק כזה ולא במוצרי אבקה למיניהם, כיוון שהנוסחה העדינה שלו מתאימה יותר לעור יבש ואיננה מדגישה קימטוטים.
תמורה מצויינת לשווי ערכו.
55 ש"ח למוצר המכיל 11g והמגיע בשני גוונים - ורדרד מבריק, ומוזהב.


פודרת שימר אפויה (מתוך עמוד הפייסבוק הישראלי)
פודרת מינרל טרקוטה, מספר #08 - שימר אפוי
פודרה אפויה, מבריקה, המשמשת כשימר להדגשת אזורי הפנים הגבוהים. השתמשתי בה מעל לסטיק ההארה, כפי שאני תמיד נוהגת במוצרים כאלה.
הגוון מעולה – פנינתי-בהיר שלטעמי יתאים למנעד גווני עור רבים, אם כי לא לכהים של ממש. גם רווית הפיגמנט טובה, רק שמבחינת גריסה מדובר במוצר סביר, לא יותר, ואני אסביר. אני מורגלת ואוהבת מוצרים מהסוג הזה כשהם בגריסה עדינה ודקיקה, כך שהשכבה המונחת על גבי העור היא קלילה מאד ואינה מדגישה קמטוטים. אסייג ואומר כי יש מצב שמי שאיננה נוהגת להשתמש במוצרים מהסוג הזה לא תשים לב על מה שאני מדברת, אבל בהשוואה לשימר של
OFRA, אותו אני סוקרת בהמשך כאן מטה, מדובר בהבדל של שמיים וארץ מבחינת עובי המוצר על גבי העור, איכות ההברקה, רוויית הפיגמנט והאפקט המתקבל על גבי הפנים.
אף על פי כן ולמרות כל זאת, בל נשכח כי, שוב, מדובר בחברה עממית שמטרתה לספק מוצר  
באיכות טובה, שווה ערך לכל כיס במחיר נגיש - וככזה, הוא לגמרי עומד במשימה. מצויין לשימוש אישי, פחות הייתי ממליצה עליו לשימוש מקצועי.
80 ש"ח למוצר המכיל
***

סיכומו של עניין, מהמוצרים שדגמתי כאן, בפרק זמן ממושך למדי, הרי שמדובר בהחלט במוצרים בעלי איכות טובה, רוויית פיגמנט טובה למדי ומנעד מחירים נגיש והגיוני. בנוסף, ליין המוצרים גדול למדי ומפותח, כך שבצירוף כל הנקודות הללו, תוכל כל לקוחה מהשורה לרכוש ולהתאים לעצמה מוצרים טובים וטרנדיים, בעלות נורמטיבית ומתקבלת על הדעת.
את מוצרי החברה ניתן להשיג ברכישה טלפונית בעמוד החברה הישראלי, בחנויות המותג העצמאיות וכן אצל זכיינים מורשים ברחבי הארץ.


ניקי טיוטוריאלז ל OFRA - ההיסטריה בשיאה

OFRA x Nikki Tutorials collection – סט במהדורה מוגבלת
חברות האיפור הבינ"ל השכילו זה לא מכבר לנצל את המומנטום של משפיעני הרשתות החברתיות כמנוף פרסומי עצום – לשימור קהל קיים, לגיוס קהל לקוחות חדש וכן לשמור על מידת מעורבות בכל הטרנדים החזקים הקיימים בשוק, כפועל יוצא מכך. היום, דעת הקהל והרחוב הם אלה שמכתיבים את תחזיות הטרנדים לחברות המסחריות, ולא הפוך.
שיתופי פעולה מפורסמים בין בלוגרים ויוטיוברים חזקים ברחבי העולם לחברות מסחריות ולחברות איפור בכלל, הפכו לדבר מקובל להפליא ועל אף שאלה לא תמיד מצליחים לנסוק ולקבל את האימפקט שמצופה מהם, מרביתם המכרעת הופכים להצלחה מסחררת אשר יוצרת את הבאז הרצוי, לשני הצדדים המרויחים מכך.
לחברת
OFRA  אין זה שיתוף הפעולה הראשון מסוג כזה, ועדיין, נדמה לי כי דווקא הקיט הזה עשה את הכי הרבה רעש אונליין ולא בכדי. אחרי הכל מדובר באחת מהיוטיובריות החזקות ביותר בעולם האיפור, המתחזקת, רק באינסטגרם, מספר פסיכי של כ-1.2 מליון עוקבים.
הקיט המושקע והמעוצב הצבוע בגווני זהב אדום, הגיע אלי בשבוע שעבר לסקירה, וזה מה שחשבתי עליו:
בתוך המארז ניתן למצוא 3 שפתונים נוזליים עמידים בגוונים חדשים ושימר משולב – כולם במהדורה מוגבלת.


אומברה שפתיים בשילוב שנים מגווני השפתונים

Long Lasting Liquid Lipstick


על השפתונים העמידים אין ממש מה להכביר מילים, סיקרתי אותם כאן והם מצולמים עלי בכל כך הרבה תמונות, שזה לגמרי מובן מאליו.
הפורמולה שלהם מנצחת בכל פעם מחדש – רכה כחמאה אבל עבה דיה על מנת לתת כיסוי פיגמנטי נאות ואחיד לשפה בעת המריחה, בעלת ניחוח נפלא ונעים וקשת גוונים מטורפת שקשה יהיה שלא למצוא בה משהו שיתאים לכל לקוחה באשר היא.
בחזרה לקיט...
ניכר כי בחירת הגוונים לא נעשתה שלא מתוך מחשבה – אחד בגוון כהה
(ומטאלי) - Coven, אחד בהיר מאד וניודי – Nude Potion ואחד בגוון ביניים - Spell. הכהה בגווני הברונזה נפלא ולטעמי יתאים לכל גווני העור. גם מהניוד התלהבתי (באופן לא אופייני), כיוון שמצאתי כי הוא הניוד המושלם עבורי – לא וורווד מדי, לא בז'י וגם לא בעל תת גוון אפור מדי, כך שהחמיא מאד גם לגוון העור הבהיר שלי.
הבעייתי יותר מבין השלושה, לדעתי, הוא דווקא גוון הביניים הכתמתם. אמנם במיכל הוא נראה נפלא, אבל על השפתיים מצאתי אותו לא אחיד ובעל אפקט פוספורי שפחות אהבתי על עצמי (הגם שעל פניו אמור היה להתאים למגוון גווני עור, כהים כבהירים כאחד). הדרך הטובה ביותר שהצלחתי להניח אותו היתה כאומברה עם גוון הברונזה – מה שיצר טוטאל לוק מוצלח למדי.


טוטאל לוק, תוך שימוש בשימר ובשני השפתונים הכהים

Everglow Highlighter
לגבי השימר, ובכן, ניתן פשוט לגמור את ההלל עליו ופשוט לסגור עניין.
זה אמנם לא השימר הראשון שהחברה מוציאה בגימור ובמרקם הזה, ובדומה לקודמיו הוא מספק גריסה דקיקה ואיכותית בעלת גימור ורמת ברק טוטאליים, כמעט נוזליים למראה (בדומה לשימר ה"פיצה" הראשון).
גם כאן, בדומה ל"פיצה" הוא מחולק. הפעם לשלושה גוונים – ברונזה, ורדרד ופנינה.
הגוונים מצויינים כולם, בערבוב או כל אחד בנפרד וניתן בהחלט לעבוד איתו באופן וורסטלי גם על 
השפתיים והעיניים.
פנינה נהדרת באמתחתה של כל מכורה לגלואו מטורף.
בל נשכח את העובדה המשמחת כי חברת
OFRA, נמצאת ברשימות הלבנות של PETA  כחברה שאיננה מנסה על בע"ח ונקבל באמת תמורה מדהימה תמורת המחיר, הלא זול – לכאורה.
מחיר השקה לקיט – 255 ש"ח (במקום 320 ש"ח),
באתר החברה המקוון ובחנות המפעל, בלוד.


אוהבי מתנות יחיו! 
Youth Liberator Serum Foundation - YSL מייקאפ מועשר בסרום
נכון נכון, באמת תודה מצידי שהתעוררתי.
אני יודעת שהפעם מדובר במוצר שלא יצא לפני שניה לשוק, אבל כיוון שרק עכשיו הזדמן על ידי לסקור אותו, לאורך תקופה לא קצרה, הייתי חייבת לכתוב גם עליו, לאחר שזכיתי לקבל חבילה עתירת מוצרים מפנקים מקונצרן לוריאל, אחרי ביקור במטה החברה.
למעשה מדובר במייקאפ שנמצא בשוק מעל לשנתיים, אבל רק עכשיו הנחתי את ידי עליו, במסגרת חיפושי אחרי המייקאפ האידאלי עבור עצמי.


נראה אלגנטי ומקיים את ההבטחה
בואו נתחיל קודם כל מעיצוב הבקבוק... 
וואו, פשוט וואו!
בקבוק זכוכית בקימורים חושניים הצבוע בגווני אומברה אלגנטיים המסתיימים בחלק הכהה יותר בפקק השחור. המשאבה מוציאה כמות מדודה של חומר שמספיק למירב הפנים.
התחלתי להשתמש בו בשלהי החורף, כשהעור שלי היה מיובש להפליא. מלכתחילה, המייקאפ הזה מותווה בעבור עור יבש ובוגר יותר (כשלי) - ניתן להבין זאת משמו, וככזה, הוא עושה את מלאכתו נאמנה. בלי קשר, הכנת העור לפני כן, מהותית וחשובה, במיוחד במקרים בהם העור יבש (ובכלל). אני תמיד דואגת ללחח את שלי היטב בשמן הזנה ייעודי ובקרם לחות לפני הנחת מוצרי האיפור.
המריחה של המיקאפ איכותית והוא נצמד אל העור כעור שני. גיליתי כי הוא עתיר לחות, דקיק למדי בעוביו והגימור שלו מואר וטבעי. הייתי אומרת שבבניה הדרגתית ניתן להגיע איתו לכיסוי בינוני, אבל לא יותר מזה – תכונות שבעיני (כולן עד האחרונה שבהן), מנצחות באופן טוטאלי. מעבר לכך, הוא שרד על העור שעות רבות וארוכות, גם במהלך אירועים ממושכים ובימים המטורפים בהם הטמפרטורות עלו לגבהים לא אופיינים גם בעונת האביב.
אבל מבחינתי ההוכחה הטובה והמנצחת מבחינתי לעובדת היותו מוצר מעולה לעור בוגר, היא העובדה שלא הפסיקו להחמיא לי על ניראות העור כשהשתמשתי בו. זה, בסופו של דבר, המדד הנכון ביותר לטעמי.
יש לי הרגשה כי בנות ה-40 פלוס יודו לי על ההמלצה הזו.
לגמרי
Keeper!
380 ש"ח יקרים מאד ומשתלמים להפליא (שלא בעת הנחות מותג לא ממש נפוצות), בעבור מוצר המכיל 30
ml. להשיג ברשתות הפרמים ובחנויות המובחרות.
***
עד כאן להפעם, אתם מוזמנים כמו תמיד להגיב לי כאן, למטה,
או בעמוד העסקי שלי,
להצטרף אלי לאינסטוש
או לכתוב לי למייל:
yaelmakeup09@gmail.com


milkysmile

No comments:

Post a Comment