Search This Blog

About me (A.K.A-"Yafutoo")

My photo
ISRAEL, Israel
בוגרת "שנקר" במגמה לעיצוב אופנה. מאפרת משנת 97', מתוכן ארבע שנים בחברת "מאק". כיום פרילאנסרית בתחום האופנה והביוטי, ניהלה במשך כשלוש שנים את פורום איפור וציור גוף ב"תפוז" ומשמשת ככתבת עצמאית בפורטל הלייף-סטייל האינטרנטי של "הארץ"-"אונלייף" ובעיתון "גו סטייל". מכורה קשות לבלולה, הבת שלה, ל"הלו-קיטי" ולנעליים-רצוי של "פראדה" ו"מיו-מיו", אקססוריז מטורפים, בגדים מיוחדים וכמעט כל דבר שקשור לאופנה ולסטיילינג.

Saturday, March 8, 2014

אתגר "Giveaway", אביב 2014


(או, אוהב מתנות יחיה!)


כן, הגיע הרגע הזה שוב, בפעם הרביעית. מי היה מאמין...

אני נרגשת נורא לחגוג מעל ל-2,000 עוקבים בעמוד המקצועי שלי וכמובטח, להשיק תחת כנפיו את ה-"Giveaway" הרביעי במספר. כמיטב המסורת, אשתדל גם הפעם לאתגר את המשתתפים יצירתית. המשימה הנוכחית שונה לחלוטין מקודמותיה, שנשענו בדרך זו או אחרת על יכולות איפור.
הפעם התמקדתי, טקטית, באתגר שיווקי ממנו יצאו מורווחים שני הצדדים: אני אעזר ביכולותיכם המקצועיות (או החובבניות, אין לזה משמעות מבחינתי) והזוכה המאושר יזכה בחבילת מוצרים שווה וסופר מפנקת, כנהוג במחוזותי (מי שזה לו/ה הפעם הראשונה, מוזמן לדפדף באלבומי האתגר הראשון, השני-שהיה באינסטוש שלי ובשלישי, ע"מ לקבל מושג).

נושא האתגר הפעם: מיתוג אישי.
  
הגדרת המשימה: עיצוב לוגו למותג שלי, "Yafutoo in La-La-Land".

מה צריך לעשות כדי להשתתף בו?
-כל משתתף מחוייב להיות חבר בעמוד שלי.
-על כל משתתף להגיש לי הצעה לעיצוב לוגו. על הלוגו לכלול בעיצוב גם את הסלוגן:
"Coz make-up should be FUN!" שהוא סלוגן המותג שלי (שימו לב בבקשה לכתיב מדוייק ולשימוש באותיות הגדולות כפי שמצויין לעיל).

מתי מגישים את ההצעה?
-תקופת הגשת ההצעות תחול בין התאריך 10.3.14 משעה 00:01 ועד התאריך 20.3.14 עד השעה 00:00. לאחר מכן יסגר קיר העמוד והצעות נוספות לא תוכלנה להיות מוצמדות עליו.

איך?

 -ההצעה תוצג כקובץ ויזואלי (רצוי כ- jpg), בגודל רזולוציוני מניח את הדעת. 
-אתם חופשיים להשתמש בכל תוכנת עיצוב ו/או איור העולה על דעתכם, כמו גם ציור ביד חופשית. השימוש בפונטים שונים, העיצוב וכל הקונספט האמנותי-נתונים כולם לשיקולכם, תוך התאמה הכרחית להוויית המותג ואלי, כפי שלמדתם להכיר אותי (גם אם רק וירטואלית)-מקצועית ו/או אישית.
בהמשך לכך, אתם רשאים כמובן להשתמש באימג'ים שלי או של העבודות שלי, במידה והם חלק בלתי נפרד מעיצוב הלוגו המוגמר שעיצבתם.
-לאחר הכרזת תחילת האתגר, יפתח קיר העמוד, אליו תדרשו להצמיד את ההצעה המוגמרת שלכם.

נקודות חשובות עיקריות
-העלאת הצעה לעיצוב הלוגו משמעותה שחרור מזכויות יוצרים כלשהם עליה. הלוגו הזוכה יהיה שייך לי כדין ואהיה רשאית לעשות בו שימוש כראות עיני.
-המשתתף המעלה את הצעת הלוגו לא חייב להיות בהכרח המעצב הגרפי המעשי שלה, אבל באחריותו הבלעדית לידע את איש המקצוע המבצע לגבי כללי האתגר וחוקיו. אין לי בעיה עם שת"פים יצירתיים של יותר ממשתתף בודד-כל זמן שמשתתפי הצוות כולם הינם חברים בעמוד. למספר המשתתפים בשת"פים כאלה לא תהיה השפעה על גודל הפרס שנקבע מראש או על תמהיל מוצריו.
-כל משתתף ו/או צוות רשאים להעלות אך ורק הצעה אחת לקיר. במידה והועלו כמה-הראשונה שהועלתה לקיר, כרונולוגית, תחשב להצעה הרשמית שהוגשה.
-הפעם, בניגוד לפעמים האחרות, יש רק חבילת "גיב אוואי" אחת שתחולק כפרס למעצבי הלוגו הנבחר.
-האתגר איננו אתגר לייקים ולא תהיה להם השפעה כלשהי על שיקול דעתי.


הפרס...

כל העונג הזה יכול להיות שלכם! (לחצו על התמונה להגדלה)
פירוט המוצרים, מלמעלה למטה ומימין לשמאל (טירת התצוגה הינה להמחשה בלבד :))) ):

קומה עליונה

1. גלוס של "Life", מספר 117# (אדום)
2. ליפגלאס של "מאק" מהקולקציה המוגבלת של "הלו קיטי", "Fast Friends" (סגול עם נצנצים)
3. שפתון "פופה", "New Chic Matt", מספר 202# (פוקסיה)
4. שפתון של "OFRA", מספר 204# (פוקסיה)
5. שפתון של "בובי בראון", "Pink Apricot Shimmer", מספר 11# (אפרסק מוזהב)
6. (שוכב) שפתון בעפרון של "Antonym" (חום ניוד)
7. ג'ל טופ קואט לק, של "פופה" (שקוף)
8. לק ג'ל של "פופה", מספר 45# (אדום אש)
9. לק קריסטל של "GADE", מספר E267# (נצנצים ירוק רעל)
10. לק של "פלורמאר", מספר 11# (וורוד עתיק)
11. לק של "סופטאץ'" (וורוד פוקסיה)

קומה אמצעית

12. פיגמנט "TAN" של "מאק" (ברונזה)
13. שלישיית צלליות של "SACARA", מספר 001# (סגולים קרים)
14. צללית עמידה בקרם (פיינטפוט) של "מאק", "Clearwater" (תכלת ירקרק בהיר)
15. צללית עמידה של "מייבלין" (קולור טאטו), "Turquoise Forever" מספר 20# (טורקיז מטאלי)
16. צללית טרקוטה אפויה של "פלורמאר" (וורוד פוקסיה)
17. צללית של "OFRA", "Gold Rush" (זהב ברונזה)
18. שבלונות לעיצוב הגבה של "Dior"
19. מסקרה "Opulash" של "מאק" (שחור)
20. מסקרה של "RIMMEL", "Scandaleyes Retro" (שחור)
21. אייליינר "TOGO" של "סופטאץ'" (שחור)

קומת קרקע

22. בושם של "לנקום", "La Vie Est Belle"
23. מי פנים של "קלארינס"
24. סרום לעיניים של "קלארינס"
25. (שוכב) קרם לחות של "סופטאץ'"
26. מברשת קבוקי של "מאק", מספר 182#
27. מייקאפ "דרמה בלנד" של "וישי", גוון "פורצלן", מספר 11#
28. מייקאפ פודרה מינראלי בתפזורת של "קליניק", "Natural2", גוון 2#
29. סומק של "בובי בראון", "Antigua" מספר 2# (וורוד בייבי)
30. פודרת פרפרים של "KONAD", "Cafe Latte", SP01


כל המוצרים הינם מקוריים באריזתם וחדשים לחלוטין!

שיהיה בהצלחה לכולכם!
(לנוחותכם, גם אם קצת טרחני ומשעמם-לנ"ל התקנון המשפטי של האתגר, ממליצה לכל המשתתפים לקוראו בעיון)


תקנון האתגר
א. כללי

"1.  חלוקת המתנות (להלן, ה-"GIVEAWAY"/ה”גיב-אוואי”/ה"אתגר") פתוחה לכל הגולשים/ות בכל הגילאים, בכפוף להוראות תקנון זה.
2.
 ההשתתפות ב"גיב-אוואי" הינה בגדר הסכמה לתקנון זה על כל חלקיו, והמשתתף ו/או הגולש המשתתף ("המשתתף") מאשר בהשתתפותו כי הוא מסכים לתקנון זה ופוטר אותי, מכל דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, לחלוקת המתנות עצמה.
3.
 אני שומרת לעצמי את הזכות לעדכן את תנאי התקנון, לפי שיקול דעתי הבלעדי, בהודעה אשר תתפרסם מראש בדף.
4.
 כל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין התקנון לבין כל פרסום אחר, מכל סוג ומין, למעט הודעה כאמור על שינוי תנאי התקנון, יגברו הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים בפלטפורמות אחרות, כדוגמת הבלוג שלי וכיוב' הם לנוחות המשתתפים בלבד.
 5.
אני רשאית,על פי שיקול דעתי הבלעדי ו- מבלי לספק נימוק, למנוע השתתפות של גולש כלשהו באתגר הנוכחי.
 6.
משך זמן ההשתתפות האפשרית עד להכרזת ההחלטה על מקבלי ה"גיב-אוואי": משעה 00:01 ביום 10.3.14, ועד השעה 00:01 ביום 20.3.14 (להלן: "תקופת ההשתתפות בקבלת ה”גיב-אוואי").
 7.
אני רשאית להאריך או לקצר את פרק זמן חלוקת המתנות על פי שיקול דעתי.

ב. כללי ההשתתפות באתגר:

1.  כמפורט בפרוטרוט דלעיל וכן בעמוד המקצועי שלי תחת תמונת האלבום "אתגר אביב 2014".
2.
 הזוכה באתגר יבחר על ידי בלבד, ואני שומרת את הזכות לבחור בו כראות עיני. החלטתי על הזוכה באתגר תהיה סופית ובלתי ניתנת לערעור. למען הסר ספק, אינני מחויבת לפרסם את השיקולים לבחירה.

ג. פרסים

1.  הזוכה באתגר שיבחר (כאמור ע”י וע”ס השיקולים שלי המפורטים לעיל) יקבל חבילה של מוצרי איפור חדשים, סגורים באריזתם המקורית. ה”גודי-באג” תשלח לביתו בדואר חבילות רשום או בדואר שליחים, ע”פ ראות עיני ובמימוני.
2.
 ההודעה על הזכייה תימסר על פי שיקול דעתי הבלעדי והמוחלט באחד (או יותר) מן האמצעים הבאים:
כתובת הדואר האלקטרוני כפי שעודכנה על-ידי הזוכה או הודעה באתר ("ההודעה על הזכייה") או כל אמצעי סביר אחר שתמצא לנכון. בתוך 3 ימים מיום שליחת ההודעה על הזכיה, על הזוכה להשיב לי באותו אמצעי בו קיבל את ההודעה על הזכיה בצירוף כל פרט נוסף שיידרש.
ה"גודי-באג" תשלח לזוכה בתוך פרק זמן של עד 14 יום מיום סיום חלוקת המתנות המוגדר לעיל.
3.
 זוכה אשר לא אותר תוך זמן סביר ו/או לא ישיב להודעה על הזכיה בפרק הזמן הנ"ל, ייחשב כמוותר על זכייתו, יאבד את זכותו לקבלת מתנה כלשהי ולא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין אובדן הזכות כאמור ואני אהיה רשאית להעביר את הפרס לבא אחריו בדירוג שנקבע על ידי.
4.
 המתנות שמחולקות ע"י הינן אישיות והזוכים אינם רשאים להסב אותן לאחר, להחליפן, לשנותן או להמירן בכסף ולא בשווה כסף ולא בכל מתנה או מוצר אחר.
5.
 על אף האמור בסעיף זה,אני שומרת לעצמי את הזכות להוסיף, לגרוע, ולשנות את המתנות ולהציע מתנה חלופית באותו ערך ואף נמוך ממנו, על פי שיקול דעתי הבלעדי לאור קרות אירועים אשר אינם תלויים בי ואשר לא יכולה הייתי לצפותם .
6.
 המתנות אשר מחולקות על ידי (להלן, "המוצרים") הן של חברות ידועות, מוכרות ואמינות. לפיכך אין לראות בי אחראית בשום צורה ודרך לגבי תכולת המוצרים, בכלל זה החומרים השונים אותם הם מכילים, טיבם וכל היבט אחר הנובע מהשימוש ייעודי וסביר שלהם-לרבות תגובות אלרגיות אפשריות לחלק מהם.

ד. פטור מאחריות

1.  הדף שלי שנמצא באתר FACEBOOK אינו חסין מכל טעות או תקלה. אינני מתחייבת שמהלך חלוקת המתנות לא יופרע או יתקיים כסדרו ללא מגבלות או הפסקות, ינוהל ללא טעויות, יהיה חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, קלקולים, אי דיוקים, שגיאות דפוס ותקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת. כמו כן ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר בזאת ומוסכם שאין לי שליטה ואו יכולת בדיקה או תאום לגבי תקלות אשר יתכנו עקב שימוש בפורטל האינטרנטי הנ”ל.
 2.
המשתתף מצהיר בזאת, כי אין לו, ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי, בין היתר, בכל הקשור והמתייחס לחלוקת המתנות. המשתתף מצהיר בזאת, כי התחייבותו זו הנה בלתי חוזרת ובלתי ניתנת לביטול או לשינוי בלא יוצא מהכלל ובמידה המרבית המותרת על פי דין.
3.
מבלי לגרוע מכלליות האמור, מוצהר בזה במפורש כי השתתפות בחלוקת המתנות הינה לצורכי שעשוע, וכי עלולות ליפול טעויות, וכי בכל מקרה ההשתתפות בחלוקת המתנות הנ"ל לא תקים למשתתף כל עילה, טענה או תביעה הקשורה במישרין או בעקיפין עם חלוקת המתנות, ניהולה, תוצאותיה ו/או כל הכרוך בה.
4.
אינני אחראית בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן,שנוצרו עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים חיצוניים, או עקב גורמים שאינם תלויים בי, לרבות "דואר ישראל" או כל אמצעי שילוח אחר דרכם ימוענו ה"גודי-באג".

ה. תנאים נוספים 

1. אני רשאית להפסיק בכל עת, ולאלתר, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתי המוחלט והבלעדי, את חלוקת המתנות, כולה או כל חלק ממנה, ו/או לשנות את תנאיה ו/או כל אחד מהמועדים הנקובים בה.
2. מבלי לגרוע מן האמור בתקנון האתר, אני שומרת לעצמי את הזכות להשתמש בתמונות ובאימג'ים שיועלו כאן למטרת חלוקת ההשתתפות באתגר למטרות יחסי ציבור ו/או קידום האתגר בכל אמצעי תקשורת ו/או כל עניין מסחרי אחר על פי צרכי ושיקולי
.
3.
 אני שומרת לעצמי את הזכות לעכב ו/או לבטל את מסירת המתנות מכל סיבה שאמצא לנכון עד לבירור כל עניין הקשור לחלוקת המתנות או אחר הנובע מכך.
 4.
במקרה של חשש להפרת תקנון זה ו/או הפרת תקנון האתר ו/או לכל פעולה אחרת שנועדה לעקוף את תנאי תקנון זה ו/או חשש לביצוע מעשה של מרמה, עבירה או חוסר תום לב, הנני רשאית בכפוף לשיקול דעתי הבלעדי, לפסול את המשתתף ו/או את הזוכה הרלוונטיים, בלא מחויבות למתן הודעה כלשהי, ובמידה ומדובר במשתתף אשר זכה במתנה, אהיה זכאית, רשאית, אך לא חייבת, להעביר את המתנה למשתתף שהגיע למקום הבא אחריו אף אם היה אותו משתתף מקבל אותה אף ללא אותו מעשה.
5.
 בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין תקנון זה לבין כל פרסום אחר, יגברו הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים הם לנוחות והנאת המשתתפים בלבד ואין בהם כדי לחייב בעניין כלשהו אותי ואת הדף המקצועי שלי. המשתתף מסכים לתקנון זה ופוטר אותי מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, בקשר עם חלוקת המתנות, קבלתן או אי קבלתן בלא יוצא מהכלל.
 6.
תקנון זה מנוסח בלשון זכר אך מיועד במידה שווה בעבור שני המינים".

כתבו אלי:yaelmakeup09@gmail.com
milkysmile

No comments:

Post a Comment